FatmagüLün Suçu Ne Fan Clup

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat ve Engin Akyürek Yeni Sezona Damga Vuracak Kanal d Ekranlarında Yeni Sezonda Başlayacak

Fatmagülün Suçu Ne'deki Konuyu beğendin mi ? Paylaş.

Herkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer .

sedaAa
    sedaAa
    Süper Mod

Süper Mod

Yaş Yaş : 31
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 255
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/07/10
    Takım Takım : Herkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Knajztzu
    Ruh Hali Ruh Hali : Herkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Asik10

top Herkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer .

Mesaj tarafından sedaAa Salı Ağus. 24, 2010 12:54 pm

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Örneğin beni dövmene müsaade edeceğim. Bir gözümü de çıkartabilirsin. YalnızHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul kemik kırma konusunda kararsızım. Kemiklerim bana lazım

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Örneğin evi yakabilirsin. YangınHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul mahalleye yayılmadan kaçmayı başarabilirsekHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul sana o istediğin uyduyu alacağım.

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Örneğin içip içip dağıtabilirsin. Ama kustuğun küvette kusmuğunla yıkanmam için ısrar etmeyeceksin.

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Örneğin içkine buz yerine eskimo da atabilirsin.

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Dilediğin kadar bağırarak şarkı sözleri da söylebilirsin. Bütün apartmanı silah zoruyla koroya almamak şartıyla.

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Canının çektiği yemeği de pişirebilirsin bana. YalvarırımHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul baharat olarak kepeklerini kullanma!

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Çılgınlar gibi sevişebiliriz de. Ancak seyretmeleri için aileni çağırmaman koşuluyla. ( Bilet kesmen de cabası! )

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Gribal enfeksiyonumuz esnasında aynı kâğıt mendiliHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul aynı ilaçları ve aynı doktor tacizini kullanacağız.

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Ev sahibine kira karşılığında sümük koleksiyonunuHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul bakkaldaki veresiye karşılığında dolmuş elektrik süpürgesi torbalarınıHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul telefon borcu karşılığında kafaderiniHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul diğer faturalar karşılığında ise istikbalini elden çıkartabilirsin! Benim kirli iç çamaşırı portföyüme dokunma sakın!

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: İdrar ve kan tahlilleri içinHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul
    öpüştüğümüz ağızlarımızı kullanacağız. Evimize misafirliğe gelen en
    yakın arkadaşımı doğrayıp leğen yapmana da kızmayacağım. Ama eski
    sevgilimi çamaşır makinesinde yıkama fikrine şiddetle karşıyım.

Sana söz veriyorum; bu gece herşey çok farklı olacak: Beni hecelerime ayıracaksın.

Sana söz veriyorumHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul bu gece herşey çok farklı olacak: Maça iyi hazırlandım.

Sana söz veriyorumHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul bu gece herşey çok farklı olacak: Aşırı pozitifim; bütün her yer A-Rh( )Herkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul dekoratif bir renkle şenlenecek. BıçaklarıHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul makaslarıHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul törpüleri ve salata kepçelerini bileylettim.

Bugün seninle yıldönümümüz sevgilim! Söktüğüm bir ayak tırnağımı armağan edeceğim sana ve senden alt dudağını kesipHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul bana armağan etmeni bekleyeceğim. Mutlu yıllar sevgilim!. Az önce kötü vurmuş olabilirimHerkes sevgilisini mutlu etmek için ıssız adaya düşer . Virgul evet!. Ona kadar sayıyorum şimdi ve kalkmazsan eğer kendime yeni bir sevgili bulmak için gardiyana sesleneceğim:

-"Heey! Görüşme bitti!. Bir geceliğine sevgilim benim yerime delirebilir mi?!"

K.İskender

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 9:56 am